Anetaanie

Pobřeží středního Vietnamu

Typická fotografie z Hoi An ležícího ve středním Vietnamu. V historicky chráněném centru města uvidíte spousty žlutých fasád domů a také ulice vyzdobené lampiony. Město bylo od 16. století významným přístavem, proto zde můžeme najít velké množství architektonických stylů. Určitě nevynechejte!

Dark cave v národním parku Phong Nha ve Vietnamu.


V parku Phong Nha je mnoho jeskyní, které lze navštívit samostatně a nebo také takové, které pouze s průvodcem, jako je právě tato. Nachází se uprostřed džungle a cesta k ní trvá přibližně hodinu až dvě. (Podle počasí a množství bahna na cestě 😂)


- Tours do jeskyní objednáte v každém ubytování a nebo hostlu přímo v parku. Doporučuji Easy tiger hostel. Skvělá atmosféra a super možnosti výletů.


- V parku se také nachází největší jeskyně světa Son Dong Cave! Dostat se do této jeskyně trvá i déle než týden a cesta je možná pouze se skupinou a stojí okolo 3000 dolarů. (ano to je ta jeskyně, kterou znáte z obrázků 🤐).


- Pokud chcete více adrenalinu a zajímavější tour i s přespáním. Napište na recepci zmíněného hostelu. Pošlou vám veškeré nabízené výlety. Vše se ale dá zařídit až na místě. Většina výletu se koná každý den. 💰 Cena za celodenní výlet do od 1000 do 2000kč